تعارف طعنه آمیز آب و چای اسکوچیچ به محمود فکری در بابل

به گزارش موسسه مدلینگ به نقل از خبرنگار ایرنا ، نور لیزری انداختن برخی تماشاچیان بابلی به چشمان بازیکنان تیم حریف نیز از دیگر حاشیه هائی بود که در این دیدار سبب اعتراض نفتی ها شده بود.
در جریان دیدار تیم های خونه به خونه مازندران و نفت مسجدسلیمان که عصر سه شنبه در حضور بیش از سه هزار تماشاگر در ورزشگاه هفت تیربابل برگزار شد ، واکنش سرمربی تیم میزبان به سرمربی تیم مازندرانی نفتی ها ، تعارف یک بطری آب بود ، تعارفی که خیلی ها آن را به منظور گرفتند.
این اتفاق در نیمه دوم این مسابقه در حالی که محمود فکری سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان به بعضی از سوت زدن های داور این دیدار اعتراض داشت ، رخ داد ، اتفاقی که عده ای آن را طعنه سنگین سرمربی کروات به فکری تعبیرش کردند ، عده ای تصور کردند شاید یک نوع رسم دلجوئی در کرواسی محسوب می شود و بعضی ها هم نوعی کری خوانی قلمدادش کردند .
سرمربی مازندرانی نفتی ها که ظاهرا در طول مسابقه بیشتر وقتش صرف اعتراض کردن به داوران بود ، در نیمه دوم یکی از این اعتراض هایش که به علت مصدومیت یکی از بازیکنان صورت گرفته بود ، برای دقایقی سبب توقف بازی شد و در همین زمان بود که واکنش طعنه آمیز اسکوچیچ را دریافت کرد .
اسکوچیچ در این زمان با یک باطری آب به سمت فکری رفت و به او آب تعارف کرد ، حرکتی که تعجب سرمربی تیم نفتی ها را به دنبال داشت بدون این که واکنش دیگری داشته باشد.
سرمربی تیم خونه به خونه مازندران در پایان بازی در پاسخ به این پرسش خبرنگار ایرنا که هدفش از تعارف کردن آب به سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان چه بود ، گفت : هدف و مشکلی نداشتم ؛ می خواستم به آقای فکری چای بدهم ، چون وقت را می کشتند و من گفتم شاید چای هم برای آنها خوب باشد و منظور دیگری نداشتم .
اسکوچیچ همچنین در خصوص لیزر انداختن برخی تماشاگران به سمت بازیکنان تیم مسجدسلیمان نیز گفت : من ندیدم و وقت این کارها را ندارم . من فقط کارهای تاکتیکی بازیکنان تیمم را درجریان بازی دنبال می کنم، اما برای چای همیشه زمان وجود دارد تا به مردم چای بدهم.
** سیستم بازی خونه به خونه را تغییر دادم
وی در خصوص نتایج این دیدار هم گفت : در بازی سخت و سنگینی پیروز شدیم ، ضمن این که در این بازی دو بازیکن را در اختیار نداشتیم . بازیکنان من هوشمندانه بازی کردند و آنها همان چیزی را انجام دادند که از آنها خواسته بودم .
سرمربی تیم خونه به خونه افزود : از نحوه بازی شاگردانم رضایت دارم ، هرچند بازی کردن در این زمین سخت است . امروز همه بچه های ما سزاوارانه جنگیدند و به همه آنها برای تلاشی که برای کسب 3 امتیاز این مسابقه داشتند، افتخار می کنم.
اسکوچیچ گفت : نکته ای که باید به آن اشاره کنم، این است که برای این مسابقه حساس ، در این هفته سیستم تیم را تغییر دادیم و در واقع بچه های من هوشمندانه چیزهایی را که از آنها خواستم ، انجام دادند.
سرمربی کروات خونه به خونه همچنین در پاسخ به پرسشی در باره نحوه پذیرفتن سرمربیگری این تیم و حضور در لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای ایران ، توضیح داد : از دو سال قبل تاکنون مالک باشگاه خونه به خونه دنبال من بود . من آمدم اینجا که کمک کنم و چون تیم خونه به خونه در نیمه نهایی فوتبال جام حذفی بود ، برای من چالش جالبی بود.
** سرمربی خونه به خونه به جای آب دادن، جلوی لیزر زدن تماشاگران بابل را بگیرد
سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان که تیمش با وجود باخت یک برصفر به تیم خونه به خونه مازندران همچنان در صدر جدول رده بندی رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور باقی ماند، به اقدام اسکوچیچ و صحبت های او در خصوص باطری آب نیز گفت : من اصلا متوجه منظور آقای اسکوچیچ نشدم و شاید با در دست داشتن باطری آب خودش قصد آب خوردن داشت .
محمود فکری در پاسخ به این که برخی حرکت سرمربی کروات را طعنه آمیز و نوعی کری خوانی تفسیر کردند ، گفت : آقای اسکوچیچ به جای این کار جلوی تیم و تماشاچیان خودش را بگیرد که در کل جریان مسابقه به چشم بازیکنان ما لیزر زدند.
وی افزود : بازیکنان ما مردانه فوتبال بازی می کنند و مردانه تا به اینجای لیگ در صدر جدول هستند و هیچ مشکلی هم وجود ندارد و هر کسی هم می خواهد از این بابت بسوزد ، خوب بسوزد .
سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان با بیان اینکه لیرز انداختن و حواشی بازی با خونه به خونه زیبنده فوتبال نیست ، گفت : اگر در مسجد سلیمان یک چراغ قوه روشن شود ، به همه جای ناظر فدراسیون ، داور و کمک داور برمی خورد ، اما در بابل بازیکنان ما را کور بکنند به هیچ کسی بر نمی خورد و صدای کسی هم در نمی آید.
فکری افرود : سئوال من این است که چرا ناظر بازی با وجود چنین رفتارهایی از سوی تماشاگران ، بازی را متوقف نکرد ؟ وقتی بازیکن ما امنیت و مشکل جسمی دارد ، چرا باید در این شرایط بازی کند ؟
وی ادامه داد : من واقعا نمی دانم که چرا همه ناراحت هستند از اینکه ما مردانه در صدر جدول هستیم ؟ بچه های ما مردانه بازی می کنند و مردانه صدر جدول را تا صعود به لیگ برتر حفظ خواهند کرد.
فکری گفت : ما خیلی از حواشی ها را دور کردیم و خودمان را پاک نگه می داریم . باید برای سلامت فوتبال ایران خرج شود.
تیم خونه به خونه با پیروزی برابر نفت مسجد سلیمان 42 امتیازی شد و به رده سوم جدول صعود کرد و نفت مسجد سلیمان هم با این شکست با 46 امتیاز در صدر جدول رده بندی این مسابقات باقی ماند.
خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7327/1654

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *