زوج همدانی‌ انگشتر و لباس خود را به زوج زلزله‌زده سرپل ذهاب اهدا کردند

محسن کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان اظهار داشت: یک عروس و داماد همدانی برای کمک به مردم حادثه‌ دیده کرمانشاه، لباس و وسایل عروسی و یک حلقه انگشتر زنانه را به زوج نیازمند کرمانشاهی هدیه دادند تا لبخند شادی را بر لبان آن‌ها بنشانند.

وی اعلام کرد: ارزش تقریبی این هدیه بیش از 20 میلیون ریال است که پس از بررسی در مراسمی به زوج نیازمند آسیب‌دیده از زلزله سرپل ذهاب اهدا شد.

معاون فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان همدان بیان کرد: پس از تماس نماینده جمع آوری هدایای مردمی سپاه همدان با نماینده پشتیبانی و جمع آوری هدایا و نذورات مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان همدان در زمینه کمک به زلزله‌زدگان، موضوع مطرح و نمایندگان حاضر در منطقه برای جستجوی نیازمند واقعی اقدام کردند.

کرمی افزود: در نهایت پس از تحقیق و یافتن فرد مورد نظر، این هدیه در روز آغاز امامت حضرت مهدی(عج) با حضور گروهی از خادمان ستاد بازسازی عتبات عالیات استان همدان مستقر در سرپل ذهاب به زوج جوان در بخش قلعه‌شاهین شهرپل ذهاب اهدا شد تا زندگی مشترک خود را آغاز کنند.

وی عنوان کرد: این هدایا گوشه‌ای از هدایای مردم دارالمؤمنین و دارالمجاهدین همدان است که برای کمک به هم‌نوعان خود در اختیار خادمان ستاد بازسازی عتبات عالیات استان به عنوان مسئولان جمع آوری و توزیع مشارکت‌های مردمی قرار داده‌اند.

کرمی بیان کرد: ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در کنار نهادهای دیگر اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای منطقه سرپل ذهاب کرده و مردم خیر استان می‌توانند کمک‌های خود را به حسینیه مکتب‌القرآن واقع در میدان شریعتی(ایستگاه عباس‌آباد) تحویل دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *