مشکلات اقتصادی امروز، محصول فاصله گرفتن از آموزه های دینی است

به گزارش موسسه مدلینگ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  مباحث؛ سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی، پیش از ظهر امروز در هفتمین گردهمایی بسیج اساتید حوزه علمیه اصفهان، اظهار کرد: به طور قطع تبیین دستاوردهای عظیم و برکات زیاد انقلاب اسلامی برای نسل های جدید و جوانانی که در بطن رخداد انقلاب اسلامی نبودند، یکی از رسالتهای نخبگان امروز بویژه روحانیون بسیجی است.

وی تاکید کرد: تشکیل حکومت اسلامی و طرح ریزی ابعاد مختلف انقلاب اسلامی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

به گفته این مقام نظامی، در بخش هایی که این مدل حکومتی به مختصات خود انجام شده، هیچ مشکلی وجود ندارد به عنوان مثال، در عرصه دفاع با وجود این همه تهدید علیه انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران از سوی دشمنان، هیچ آسیب جدی وارد نشده است.

وی عنوان کرد: ما در زمینه سیاسی یک مکتب سیاسی داریم، درموضوعات فرهنگی هر کجا که به مختصات جمهوری اسلامی تکیه کرده ایم، موفق شده ایم، تنها در زمینه اقتصاد به دلیل اجرا کردن سیاست های توسعه بانک جهانی و اجرا نکردن مدل اسلامی با مشکل مواجه شده ایم.

*: تنها راه نجات کشور این است که تفکر بسیجی به عرصه بیاید

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان، عنوان کرد: این محصول تفکر غربی است که از زمان طاغوت بود و هزینه آن را نظام و بسیج پرداخت می کنند.

وی خاطرنشان کرد: تنها راه نجات کشور این است که تفکر بسیجی به عرصه بیاید و شرایط را دگرگون کند، رهبرمعظم انقلاب حتی در سیاست خارجه معتقدند باید مردم در صحنه باشند تا مشکلات برطرف شوند که راه حل حضور سازمان یافته آنها به وسیله بسیج امکان پذیر است.

سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: ما در درون دچار مشکلات اقتصادی هستیم، اما در بیرون توانستیم‌ کاری کنیم که آمریکا که ۲۸ درصد اقتصاد دنیارا دارد، ناکارآمد شود، ناتو که ۷۰ درصد قدرت نظامی دنیا است، نتوانست در مقابل جمهوری اسلامی بایستد و زمانی ناتو وارد قضیه سوریه شد که هنوز روسیه ورود نکرده بود.

وی با بیان اینکه، شکل گیری حزب الله لبنان مسئله کوچکی نیست که در دو جنگ رژیم صهیونیستی را شکست دهد افزود: مادامی که ما بر این صراط بایستیم و ناشر تفکر بسیجی باشیم پیروز خواهیم شد.

* فاصله 30 ساله با اقتصاد اسلامی

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان اضافه کرد: فقر، اعتیاد، بیکاری و بی عدالتی محصول فاصله گرفتن از حکومت دینی و اجرای مدل های اقتصادی غربی است که در کشور ما اجرا شده و در آن روش فاصله اقتصادی و ثروت اندوزی پذیرفته شده که این روش دارای ریشه صهیونیستی است.

وی با تاکید براینکه تفکر بسیجی یعنی حضور سازمان یافته مردم برای حل مشکلات است، گفت: برخی به دلیل تمایلات سیاسی نمی خواهند مردمی که تحت امر ولی فقیه هستند، به میدان بیایند، بنابراین باید با اسلامی کردن اقتصاد مشکلات را برطرف کنیم که اگر چنین شود بیکاری از بین رفته و نرخ طلاق پایین می آید

سردار سلیمانی، تصریح کرد: اجرای اقتصاد اسلامی در همه بخش ها کار ساده ای نیست، ما فاصله 30 ساله ای با اقتصاد اسلامی داریم و دیده ایم هر گاه مسلمانان مذاکره ای با غربی ها داشتند، امتیاز به غربی ها رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *