نمایندگی تعمیرات ارج ، یخساران و کندی

مجموعه آی.پی امداد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی اینجاست تا شما را با نمایندگی تعمیرات یخساران ، کندی و ارج در تهران آشنا نماید ، در ضمن برای اطلاعات بیشتر از آموزش تعمیرات ، راهنمای خرید ، ارور های لوازم خانگی و دانستنیهای جذاب وارد مجموعه آی پی امداد شوید . ( به خواندن ادامه دهید تا با نمایندگی تعمیرات ارج ، یخساران و کندی آشنا شوید . )

بهترین مدرک برای خوب بودن یک برند لوازم خانگی درصد رضایت مشتریان آن برند است.برندهای ارج , یخساران و کندی برندهایی از لوازم خانگی هستند که به جرات میتوان گفت جزو بهترین برندهایی لوازم خانگی به شمار می آیند وآن به دلیل رضایت بالای مشتریان.در واقع این شرکت ها رضایت مشتریان خود را از پشتیبانی بسیار خوبی که نمایندگی های آن ها یعنی نمایندگی  تعمیرات ارج , نمایندگی تعمیرات  یخساران و نمایندگی تعمیرات کندی ارائه میدهند دارند.

کتی چنگ معاون رییس بازاریابی لوازم خانگی شرکت سامسونگ در اخرین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی در نیویورک اذعان داشت که در طول سالهای اخیر برندهای ایرانی و اروپایی دیگر به خوبی توانسته اند خود را در بازار لوازم خانگی مطرح کنند و معتبر ترین نمایندگی ها را در سراسر جهان به خود اختصاص دهند.نمایندگی تعمیرات ارج , نمایندگی تعمیرات یخساران و نمایندگی تعمیرات کندی در هر جای دنیا به دلیل سخت گیری های زیاد کمپانی های آن ها و تعهد خود پشتبانی با سطح بالا به مشتریان ارائه میدهند.

هنگامی که شما وقت زیادی را در آشپزخانه صرف می کنید، به لوازمی نیاز دارید که ابتدا کیفیت بالا و ویژگی های منطبق با تکنولوژی روز را دارا باشند و سپس خدماتی با بیشترین سرعت و کمترین هزینه به شما ارائه شود.

ویژگی های یک نمایندگی لوازم خانگی خوب را با یکدیگر مرور میکنیم:

نمایندگی معتبر لوزام خانگی با بهره گیری از بهترین طراحان , مهندسین و تکنسین ها با چشم انداز کسب و کار ایده ال تمام تلاش خود را در راستای رضایتمندی مشتری به کار میگیرد.

برای لوازم خانگی پرطرفدار با کارکردهای هوشمندمانند لوازم خانگی ارج,یخساران و کندی مصرف کنندگان از محصول کیفیت و قابلیت اطمینان بالا انتظار دارند. بنابراین نظارت بر کار تولید و نمایندگی خدمات ارج,نمایندگی خدمات یخساران و نمایندگی خدمات کندی مهم ترین عناصر این کمپانی هستند.

نمایندگی تعمیرات ارج

نمایندگی تعمیرات ارج ، یخساران و کندی

تعمیر یخچال ارج تخصص میخواهد و باید آن را به نمایندگی تعمیرات یخچال ارج سپرد تا از قطعات فابریک و ضمانتنامه بهره مند شوید ، مجموعه آی.پی نمایندگی تعمیرات یخچال ارج خدمات زیر را به مشتریان عزیز در سراسر تهران ارائه میدهد :

شارژگاز یخچال ارج تعویض ترموستات یخچال ارج تعویض موتور یخچال ارج تعویض لاستیک درب یخچال ارج تعویض فن یخچال ارج تعمیر یخچال فریزر ارج رگلاژ درب یخچال ارج کلیه خدمات یخچال ارج

سوالات متداول مشتریان از نمایندگی تعمیرات یخچال ارج

چرا یخچال ارج کار نمیکند ؟ چرا یخچال ارج سرما ندارد ؟ چرا یخچال ارج برفک میزند ؟ چرا فریزر ارج منجمد نمیکند ؟ چرا یخچال ارج صدا میدهد ؟ چرا یخچال ارج برق دارد ؟ چرا اواپراتور برفک میزند ؟ چرا درب یخچال ارج به درستی بسته نمیشود ؟ چرا موتور یخچال فیلور داغ کرده است ؟

 

نمایندگی تعمیرات یخساران

نمایندگی تعمیرات ارج ، یخساران و کندی

ارور یخچال یخساران

برای تعمیر یخچال یخساران مشاهده ارور در صفحه نمایش و علت آن از اهمیت بالایی برخوردار است ، به همین دلیل نمایندگی تعمیرات یخچال یخساران خود را موظف به نمایش ارور یخچال یخساران به شما عزیزان مینماید .

ارور e1 در یخچال یخساران

  فن کندانسور قطع یا معیوب می باشد

ارور e2 در یخچال یخساران              

  فن کندانسور قطع یا معیوب می باشد             

ارور e3 در یخچال یخساران                 

   دمای یخچال یخساران محصول افت شدید دارد

ارور e4 در یخچال یخساران                 

خطا در عملکرد دیفراست

ارور e5 در یخچال یخساران                 

خطای سنسور کابین(سنسور قطع یا معیوب می باشد)

ارور e6  در یخچال یخساران               

 خطای سنسور دیفراست(سنسور قطع یا معیوب می باشد)

ارور e7 در یخچال یخساران             

     خطای سنسور محیطی(سنسور قطع یا معیوب می باشد)

وظایف نمایندگی تعمیرات یخچال یخساران :

1.نمایندگی معتبر تعمیرات یخساران موظف است تمامی خدمات انجام شده را ضمانت کند.

2.کلیه خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات یخساران با قطعات اورجینال انجام می شود .

3.تمامی خدمات در کمترین زمان و با پایین ترین هزینه انجام میپذیرد.

4.کلیه خدمات نمایندگی تعمیرات یخساران باید با فاکتور رسمی ارائه میشود .

5.همه ی تکنسین های مشغول در نمایندگی مجاز یخساران باید آموزش دیده و مجرب باشند.

 

 

نمایندگی تعمیرات کندی

 

 نمایندگی تعمیرات ارج ، یخساران و کندی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی

شاید در ایران کندی را تنها با لباسشویی آن بشناسند ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی اینجاست تا شما را با نکات لباسشویی کندی ، مشکلات متداول و توصیه های آن آشنا نماید .

سوالات متداول مشتریان درباره لباسشویی کندی از نمایندگی تعمیرات لباسشویی کندی :

چرا لباسشویی کندی روشن نمیشود ؟ چرا لباسشویی کندی برق دارد ؟ چرا لباسشویی کندی آب را تخلیه نمیکند ؟ چرا لباسشویی کندی آب میدهد ؟ نمایندگی تعمیرات لباسشویی کندی در تهران کجاست ؟ چرا لباسشویی کندی لباسها را خشک نمیکند ؟ چرا لباسشویی کندی صدا میدهد ؟ چرا لباسشویی کندی میلرزد ؟ چرا درب لباسشویی کندی قفل شده است و یا بسته نمیشود ؟ چرا لباسشویی کندی لباسها را نمیشوید ؟

نگران این سوالات نباشید !! با نمایندگی تعمیرات لباسشویی کندی پاسخ تمام این سوالات را پیدا خواهید نمود و با استفاده از قطعات فابریک و با حضور تعمیرکار لباسشویی کندی در محل شما تا سالیان سال لباسشویی شما در قبال تعمیرات بیمه خواهد شد .

خدماتی که نمایندگی تعمیرات لباسشویی کندی ارائه میدهد به شر زیر میباشد :

تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی کندی تعویض لاستیک درب لباسشویی کندی تعویض فیلتر ماشین لباسشویی کندی تعویض پمپ تخلیه لباسشویی کندی جرم گیری لباسشویی کندی تعمیر تایمر لباسشویی کندی تعویض شیربرقی لباسشویی کندی تعویض بلبرینگ لباسشویی کندی تعویض دیگ ، کاسه نمد و سه نظام لباسشویی کندی تعویض کمک فنر لباسشویی کندی کلیه خدمات لباسشویی کندی در محل

نکاتی مهم در ارتباط با ماشین لباسشویی کندی

هنگام شستن لباسها در لباسشویی کندی بیش از حد امکان یا مصرف پودر نریزید ، چون پودر اضافه کمکی به شستن لباسهای شما نمیکند . نسبت به حجم لباس ، جنس آن و کثیف بودن ، برنامه دقیق به لباسشویی کندی بدهید و همه لباسها را با یک درجه نشویید . نرم کننده را با همان غلظت داخل مخزن نریزید و کمی با آب رقیق کنید . نسبت به جنس لباسها دور خشک کن را تنظیم نمایید . بعد از یک دور شستشو مجدد از لباسشویی کندی خود استفاده نکنید و 2 ساعت به لباسشویی خود استراحت دهید .

با یک زمانبندی مشخص ، به طور مثال هر دو ماه یکبار ماشین لباسشویی کندی خود را جرم گیری کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *